הסדרי שהות בגירושין על הצד הטוב ביותר

עומדים לפני הליך גירושין ומעוניינים להגיע להסדר שהות הנכון ביותר מבחינתכם? נגרם לכם עוול גדול בנושא הסדרי שהות בגירושין? מעוניינים לקבל את השירות הקשוב והמקצועי ביותר שישנו בתחום?

הסדרי שהות (הסדרי קשר) מוגדרים בהסכם הגירושין על מנת לאפשר להורה שלא קיבל חזקה על הילד להישאר עמו בקשר ולראות אותו באופן קבוע. לרוב מדובר על המרכיב הרגיש והמורכב ביותר בהסכם הגירושין כאשר מעבר לטובתו האישית של כל אחד מבני הזוג, עומדת לנגד עיני בית המשפט טובתו האישית של הילד. עו"ד דרור גלמן מומחה בתחום דיני המשפחה ובעל ניסיון רב שנים בתחום הגירושין בדגש על הסדרי שהות. מעבר למקצועיות הרבה שמאפיינת את דרך עבודתו, הוא מקפיד להעניק לכלל לקוחותיו יחס חם, אמפטי וקשוב. כמו כן הוא מבין שהלקוחות הפונים אליו נמצאים בנקודה לא פשוטה בחייהם ולפיכך מטפל בכל אחד מהלקוחות שלו בעדינות הרבה ביותר תוך מתן תשומת לב מרבית לרצונותיהם ולשאיפותיהם.

ליעוץ, התקשרו כעת לטלפון 03-5222129 ופנייתכם תענה באדיבות, מקצועיות ודיסקרטיות מלאה. 
משרדנו מכבד ומעניק שירות בהתאם לעדכון התעריף המינימאלי מטעם לשכת עורכי הדין.
עדכון זה מופיע באתר תחת "יעוץ משפטי" ותוכלו למצוא אותו גם באינטרנט בחיפוש מהיר.

הסדרי ראייה

הסדרי שהות בגירושין – האותיות הקטנות

ישנם הסדרי שהות שנחשבים למקובלים ולסטנדרטיים יחסית אך ישנם גם הסדרים בעלי אופי חריג ומיוחד. כך למשל הסדרי שהות נפוצים הם כאלה במסגרתם ההורה שלא קיבל את החזקה על הילד יכול להיפגש עמו פעמיים באמצע השבוע אחרי הצהריים בזמנים קבועים מראש. בהסדרים מסוג זה לרוב סופי השבוע עם הילד מתחלקים בין שני ההורים והדבר נכון גם לגבי החגים ומועדי ישראל. עם זאת, ישנם מקרים רבים שיש להתייחס אליהם כאשר עורכים את ההסדרים השונים לרבות מקרים בהם אחד ההורים מעוניין לבלות עם הילד בחו"ל, מקרים בהם קיימת אלימות במשפחה ועוד. חשוב מאוד לציין כי בתי הדין בישראל לא מקלים ראש במקרים בהם הוכח כי אחד מבני הזוג ניסה לחבל בהסדר שנקבע באופן חוקי. בכל מקרה שבו עומדים לפני עריכה של הסכם גירושין שכולל הסדר שהות, חשוב מאוד להיעזר בשירותיו של עורך דין מומחה בתחום כיוון שלהסדר ישנה השפעה מרחיקת לכת על היחסים של ההורה עם ילדו.

המורכבות של הסדרי שהות

על פניו הסדרי שהות לא אמורים להיות עניין מסובך יתר על המידה. עם זאת, לא אחת הם מהווים מקור לאינספור קונפליקטים. המחלוקות והבעיות נסובות לעתים קרובות סביב הנושאים הבאים:

  • טענה שמועלית על ידי ההורה שהילד נמצא בחזקתו לפיה בזמן שהוא נמצא אצל ההורה השני הוא נחשף להשפעות שליליות או חשוף לסכנה
  • רצון לצמצם את המגע בין בני הזוג למינימום, שמקשה על קיום הסדרי שהות
  • התנגשות בין הפעילויות החברתיות של הילד להסדרי שהות כפי שנקבעו
  • בקשה של ההורה שקיבל את החזקה על הילד שהמפגשים יתקיימו רק בנוכחות צד שלישי

במידה ואתם מעוניינים להפקיד את העתיד של היחסים שלכם עם ילדיכם בידיים המקצועיות ביותר בתחום כדי להגיע לתוצאות האופטימאליות, ליהנות משקיפות מלאה לכל אורך הדרך ומיחס אישי וחם, זה הזמן ליצור קשר עם עורך דין דרור גלמן.

מעוניין להתייעץ? התקשר היום לעו"ד דרור גלמן טלפון 03-5222129
ופנייתך תענה באופן מיידי. * הפנייה והכתוב ממוענים לנשים וגברים כאחד.

גירושין בהסכמה – לעשות זאת אחרת

גירושין בהסכמה – לעשות זאת אחרת

תפריט דיני משפחה עורך דין גירושין הליך גירושין גישור משפחה הסכם גירושין תביעת גירושין פתיחת תיק גירושין נוסח הסכם גירושין

איך מתחילים הליך גירושין

איך מתחילים הליך גירושין

איך מתחילים הליך גירושין התחלה של הליך גירושיןתלויה במידה רבה בהכנות הנכונות ובאופן בו הצדדים נוקטים אסטרטגיית פעולה. בהיבט האישי,

בית משפט לענייני משפחה

בית משפט לענייני משפחה

תפריט דיני משפחה עורך דין גירושין – דרור גלמן לשירותכם איך מתחילים הליך גירושין גישור משפחה גירושין בהסכמה הסכם גירושין

נוסח הסכם גירושין

נוסח הסכם גירושין

תפריט דיני משפחה עורך דין גירושין הליך גירושין גישור משפחה גירושין בהסכמה הסכם גירושין תביעת גירושין פתיחת תיק גירושין חלוקת