גירושין בהסכמה – לעשות זאת אחרת

כאשר אנחנו מדברים על גירושין, הדימוי שעולה בעיני רבים הוא של הליך משפטי מורכב, אשר נמשך חודשים ארוכים. האמינו או לא, זה לא חייב להיות כך. גירושין בהסכמה הם האופציה ה"שפויה" עבור המעוניינים לסיים את הפרק המשותף בחייהם בצורה המכובדת ביותר, תוך הבנה והסכמה הדדיים. משרד עורך הדין גלמן מתמחה בעריכת גירושין מסוג זה, וישמח ללוות את כל אחד מהצדדים בהליך.

המחיר לשירות זה כעת עומד על 3500 ש"ח להסכם גירושין בהסכמה. 
התרשמו מההמלצות למשרדנו ופנו אלינו עוד היום לקבלת יעוץ. אפשר, כמובן, גם להתקשר 03-5222129

גירושין בהסכמה

על גירושין בהסכמה

כנובע משמם, הרי שגירושין בהסכמה יכללו, איך לא, הסכם. אולם, מה שחשוב כאן הוא שההסכם אינו נכפה על בני הזוג באמצעות בית הדין הרבני או בית המשפט לענייני משפחה. תחת זאת, זהו הסכם שעורכים בני הזוג בינם לבין עצמם, והוא מתייחס לכל אותן סוגיות המאפיינות כל מקרה גירושין: משמורת, מזונות, חלוקת רכוש וכן הלאה. בגירושין בהסכמה לא ייכפה על ידי אחד מבני הזוג דבר. מילת המפתח כאן היא פשרה, והסכמה הדדית. כל צד מבין שאינו יכול לקחת לעצמו את כל העוגה, ושחלוקה הוגנת של נתחיה היא הדרך היחידה לפתור את ההליך. המשמעות של כך היא שאין כפיה, ונמנע גם התסכול הרב הנובע מכך.

יתרונות הגירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה, כפי שכבר רמזנו, כוללים בתוכם יתרונות רבים. אחד המרכזיים שבהם הוא העובדה שהם מהווים למעשה "דרך קיצור", המונעת את כל הסחבת המשפטית שהזכרנו. גירושין בדרך זו יכולים, בעזרת הכוונה מתאימה, להיעשות תוך שבועות. ובדרך המסורתית? לעיתים ההליך נמשך שנים על גבי שנים.

יש לזכור גם שגירושין בהסכמה נחשבים לדרך המכובדת ביותר לסיים את היחסים. בכל המקרים, מדובר הוא בתקופה ארוכה שבני הזוג חוו יחדיו, ובתוכה בוודאי לא מעט רגעים מאושרים. גירושין בהסכמה, ממש כמו השיר המפורסם ההוא, מהווים דרך "לגמור את זה יפה".

גירושין בהסכמה עושים רק עם עורך דין

חשוב להדגיש כי גירושין בהסכמה הם יותר מאשר מסמך משורבט, הכולל כמה תנאים ואת חתימת בני הזוג. גם כאן, ישנם חוקים ותקנות על הדרך הראויה לעשות זאת. רק בסוף הדרך, כשההסכם כבר חתום וגמור, הוא יובא לאישורן של הערכאות המשפטיות הרלוונטיות. אלה יוודאו כי אכן כל אחד מבני הזוג חתם על המסמך מרצונו החופשי.

חשוב, אם כן, שעורך הדין ילווה את התהליך, ויבדוק כי הוא מתנהל לו על פי הספר. נקודה מרכזית לא פחות היא שעורך הדין יכול בהחלט גם ללוות צד אחד במשוואה. במצב כזה, הוא יפעל לשיפור הזכויות הניתנות בהסכם עבור מרשו (גם באמצעות בחינת תקדימים משפטיים), ושוב- במידה סבירה של הוגנות כלפי הצד השני.

כך משרד עו"ד גלמן נכנס לתמונה

משרד עו"ד גלמן בנה לעצמו, עם השנים, מוניטין מרשים. המשרד מעניק ייעוץ מלא לתהליך גירושין בהסכמה, ואף מסייע, בין אם לצד אחד ובין אם לשניהם, לעבור אותו. הכל נעשה במקצועיות המלאה, וברגישות המקסימלית: שכן ידוע כי זהו הליך שאינו פשוט עבור אף אחד.

אתם מוזמנים לפנות למשרד לקבלת ייעוץ ראשוני עוד היום

מעוניין להתייעץ? התקשר היום לעו"ד דרור גלמן טלפון 03-5222129
ופנייתך תענה באופן מיידי. * הפנייה והכתוב ממוענים לנשים וגברים כאחד.

פירוק שיתוף בדירה

פירוק שיתוף בדירה

תפריט דיני משפחה עורך דין גירושין – דרור גלמן לשירותכם איך מתחילים הליך גירושין גישור משפחה גירושין בהסכמה הסכם גירושין

אלימות במשפחה

אלימות במשפחה

תפריט דיני משפחה עורך דין גירושין – דרור גלמן לשירותכם איך מתחילים הליך גירושין גישור משפחה גירושין בהסכמה הסכם גירושין

פירוק שיתוף בגירושין

פירוק שיתוף בגירושין

תפריט דיני משפחה עורך דין גירושין הליך גירושין גישור משפחה גירושין בהסכמה הסכם גירושין תביעת גירושין פתיחת תיק גירושין נוסח

תביעת אבהות בעבור תביעת מזונות

תביעת אבהות בעבור תביעת מזונות

תפריט דיני משפחה עורך דין גירושין – דרור גלמן לשירותכם איך מתחילים הליך גירושין גישור משפחה גירושין בהסכמה הסכם גירושין