נוסח הסכם גירושין, עריכת הסכם גירושין – לסיים את זה יפה

פירוק תא משפחתי לרוב מלווה בלא מעט אמוציות וכאשר יחסיהם של בני זוג עולים על שרטון, מלבד המחלוקות הנובעות מפירוק משפחה וחלוקת הרכוש יש גם לא מעט מטענים רגשיים שליליים. מצב זה, מוביל לא אחת למאבקים קשים שלבסוף מכריע בהם בית המשפט. מדובר לרוב בתהליך ארוך ומייגע, הגורם סבל רב לשני הצדדים ובייחוד לילדיהם.

הדרך "לסיים את זה יפה" ולא להיגרר למאבק משפטי מתיש, היא לערוך נוסח הסכם גירושין במסגרתו מגיעים בני הזוג להסכמה בכל נקודות המחלוקת בניהם, ללא צורך בהכרעת בית המשפט חשוב מאוד כי בבואכם לערוך הסכם שכזה, יעמוד לצידכם עורך דין גירושין מקצועי וילווה אתכם בכל השלבים, החל משלב הייעוץ הראשוני באשר לזכויותיכם, דרך ייצוגכם במו"מ מול הצד השני וכלה בעריכת הסכם אשר מותאם לצורכיכם ומשרת את האינטרסים שלכם.

טעויות בעת נוסח הסכם גירושין

טעות גדולה תהיה להסתמך על נוסח הסכם גירושין כללי היות וישנם שיקולים רבים אשר בני זוג, מניסיוני, אינם לוקחים בחשבון נושאים רבים וחשובים בעת עריכת הסכם גירושין.  עו"ד גירושין מיומן ידע לשאול את השאלות הנכונות על מנת לוודא שכל הנושאים נערכו נכונה, ברורים ואינם משאירים מקום לספקות ולפרשנות מאוחרת שונה. יחד עם זאת, במידה ותהיו מעוניינים לראות נוסח הסכם גירושין כללי לדוגמה ולו רק על מנת להתרשם ראו נוסח לדוגמה בקובץ הבא להורדה

נוסח הסכם גירושיןלייעוץ, התקשרו כעת לטלפון 03-5222129 ופנייתכם תענה באדיבות, מקצועיות ודיסקרטיות מלאה. משרדנו מכבד ומעניק שירות בהתאם לעדכון התעריף המינימלי מטעם לשכת עורכי הדין. עדכון זה מופיע באתר תחת "יעוץ משפטי" ותוכלו למצוא אותו גם באינטרנט בחיפוש מהיר.

עריכת נוסח הסכם גירושין

חשוב להבין נוסח הסכם גירושין הוא למעשה המסמך המסדיר מחדש את מצב התא המשפחתי לאחר גירושין. בהסכם זה נקבעים האספקטים החוקיים של גירושין, נושאים של חלוקת רכוש, משמורת על ילדים או תשלומי מזונות.

גם אם מצליחים בני הזוג שברצונם להיפרד, להגיע לתמימות דעים בנוגע להסכם, עדיין עליהם להביא את המסמך לחתימה ואישור סופי בבית דין רבני לצורך קבלת גט ואו לבית המשפט ל-דיני משפחה. בית הדין ו/או בית המשפט לענייני משפחה יבחן את ההסכם, יוודא כי לא נותרו תחומים שאינם מוסדרים בו ולבסוף יאשרו.

תביעות מזונות וחלוקת רכוש

אולם, לא תמיד מגיעים בני הזוג להסכמה ולעתים אין ברירה אלא לבקש את הכרעת בית המשפט. בנקודות המחלוקת העיקריות, ניתן למנות את נושא המזונות וחלוקת הרכוש בין בני הזוג.

מזונות ילדים –מדובר בחיוב שאינו תלוי בהכנסותיהם של בני הזוג, אם כי בצרכיו של הילד, להם מייחס בית המשפט את מלוא החשיבות. יתרה מכך, גם אם הגיעו בני הזוג להסדר תשלומי מזונות ילדים במסגרת הסכם גירושין, אם בעתיד סכום הכסף שסוכם בניהם לא יאפשר לילדים מענה לכל צורכיהם ההכרחיים יוכלו לתבוע את מזונותיהם ללא כל קשר להסכם שנערך בין הוריהם.

חלוקת רכוש – הרכוש המשותף שנצבר על ידי בני הזוג במהלך חייהם המשותפים הנו אחד מסלעי המחלוקת העיקריים בכל הליך גירושין. כדאי מאוד שלצידכם יעמוד משרד עורכי דין דיני משפחה, שיסייע לכם למצות את מלוא זכויותיכם ולהבטיח שמירה על רמת חייכם

מעוניין להתייעץ? התקשר היום לעו"ד דרור גלמן טלפון 03-5222129
ופנייתך תענה באופן מיידי. * הפנייה והכתוב ממוענים לנשים וגברים כאחד.

הסדרי שהות בגירושין על הצד הטוב ביותר

הסדרי שהות בגירושין על הצד הטוב ביותר

תפריט דיני משפחה עורך דין גירושין – דרור גלמן לשירותכם איך מתחילים הליך גירושין גישור משפחה גירושין בהסכמה הסכם גירושין

הפרת הבטחת נישואין

הפרת הבטחת נישואין

תפריט דיני משפחה עורך דין גירושין הליך גירושין גישור משפחה גירושין בהסכמה הסכם גירושין תביעת גירושין פתיחת תיק גירושין נוסח

תביעת נזיקין בין בני זוג

תביעת נזיקין בין בני זוג

תפריט דיני משפחה עו"ד גירושין איך מתחילים הליך גירושין גישור משפחה גירושין בהסכמה הסכם גירושין תביעת גירושין פתיחת תיק גירושין

מה גובר על מה, צוואה או הסכם ממון?

מה גובר על מה, צוואה או הסכם ממון?

תפריט דיני משפחה עורך דין גירושין – דרור גלמן לשירותכם איך מתחילים הליך גירושין גישור משפחה גירושין בהסכמה הסכם גירושין