עו"ד ירושות – טיפול נכון הוא הדבר החשוב ביותר.

לא קל לאבד בן משפחה קרוב. רבים מאתנו נאלצים להתמודד עם המאורעות המצערים הללו מספר פעמים במהלך חיינו, וגם עם מקרים בהם בן משפחה קרוב שלנו נפטר אך לא הותיר אחריו צוואה / ירושה. חלקנו נתקלים במצבים בהם הצוואה הכתובה מעוררת בעיות משפטיות או מחלוקות שונות, המצריכות מענה מקצועי מתאים. במיוחד בשביל מקרים כאלה, חשוב לדעת שישנה כתובת, שאליה ניתן לפנות ובה גם ניתן להיעזר. עו"ד ירושות דרור גלמן מתמחה בתיקים הקשורים לצוואה וירושות, מציע את ניסיונו הרב בתחום זה, את יכולתו להתמודד עם תיקים מורכבים במיוחד וגם יחס אישי וליווי צמוד, בתקופה שאיננה תמיד פשוטה.

עו"ד ירושות

עו"ד ירושות וצוואות על פי צוואה או צו ירושה

איננו נוטים להתעניין או לרצות לעסוק בענייני ירושות וצוואות בדרך כלל. אלה נושאים ש אנחנו מגיעים אליהם רק כאשר אנחנו נאלצים, אך לעתים זה קורה כאשר כבר מאוחר מדי. כאשר אדם נפטר, עולה השאלה מה ייעשה ברכוש שהותיר אחריו. מובן כי רצונו של אדם כבודו, ועל כן יש לעשות ברכושו של אדם, לאחר מותו, כפי רצונו.

אולם, מה קורה כאשר אדם לא הותיר אחריו הוראות בדבר הדברים שיש לעשות ברכושו? לשם כך קיימים דיני הירושה, כאשר בישראל ניתן לרשת על פי צוואה או על פי החוק. לדוגמא: אדם אשר הותיר אחריו צוואה יש לפנות אל רשם הירושות על מנת לבקש צו קיום צוואה. במקרים מסוימים, כאשר קיימות התנגדויות לבקשה, ייתכן כי הבקשה תועבר אל בית המשפט לדיון בהתנגדויות. כאשר אדם נפטר בלא צוואה, יירשו צאצאיו ו/או בן או בת זוגו של הנפטר את רכושו על פי חוק הירושה. התהליך ייצא לפועל רק לאחר שיינתן צו ירושה על ידי הרשם או על ידי בית משפט, אם התקיימו התנאים הקבועים בחוק והדורשים העברת העניין לבית המשפט.

לייעוץ, התקשרו כעת לטלפון 03-5222129 ופנייתכם תענה באדיבות, מקצועיות ודיסקרטיות מלאה. 

ירושה על פי צוואה

ראשית, חשוב להבין כי ירושות וצוואות אינן אותו דבר: צוואה היא רשימת הוראות שיכול אדם להותיר בידי כל אדם שיהיה נאמן עליו לשמור עליה, אולם מומלץ כמובן לעשות זאת על ידי עו"ד ירושות או לכל הפחות בפני רשם הירושות באזור מגוריו של המצווה. בהיעדר צוואה, יחולו הוראות חוק הירושה, המגדירות מי הם יורשיו של המנוח. ירושה על פי דין, בד"כ תחלק את רכושו של המנוח בין צאצאיו הביולוגיים של אדם ו/או בן זוגו.

חשוב להבין כי צוואה יכולה להינתן בדרכים שונות, אולם כדי להיות בטוחים שלצוואה שלנו יהיה תוקף מלא, יש לערוך אותה באופן שיבטיח כי בית משפט יוכל להסתמך עליה לצורך מתן צו קיום צוואה, הדרוש כדי שיורשיו של המנוח, על פי הצוואה, יוכלו לרשת את רכושו ולקיים את האמור בצוואה. לכן, מומלץ תמיד להיוועץ עם עו"ד ירושות העוסק בתחום הצוואות והירושות טרם עריכת הצוואה ולערוך אותה באמצעותו. כך תוכלו להבטיח לעצמכם את השקט הנפשי כי צוואתכם תכובד בבוא היום וברכושכם ייעשה כפי שציוויתם.

צו ירושה

בהיעדר צוואה יפנו המבקשים לרשת את רכושו של אדם אל רשם הירושה בבקשה לקבל צו ירושה. צו הירושה מחלק את הרכוש בין צאצאיו הטבעיים של המוריש על פי חוק הירושה. לאחר הפנייה אל רשם העיזבונות יפורסם דבר הבקשה לצו ירושה ויינתן זמן מתאים להגשת התנגדויות על ידי כל מי שרואה עצמו נפגע ממתן צו ירושה כפי שהתבקש. במקרה כזה יתקיים דיון בבית המשפט המתאים לצורך הכרעה בנושא.

הבטיחו את זכויותיכם באמצעות עו"ד ירושות

נוסף על שאלת אופן חלוקת הרכוש, יש להוסיף גם את היבט המסים שעלולים לחול על העיזבון כאשר הוא מועבר בדרכים מסוימות, בפרט כאשר מדובר במקרקעין. במקרים אלו המס עלול להיות משמעותי ביותר ולהוות מעמסה על כתפיהם של היורשים, שעה שזאת לא הייתה כוונת המוריש כלל ועיקר. עו"ד ירושות מנוסה יידע לייעץ לכם בדבר היבטי המיסים שעלולים לחול על הירושה בדרכים שונות.

כך או כך, כאשר אתם רוצים להבטיח את זכויותיכם מומלץ להיוועץ בעורך דין והדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בדיני ירושה. חשוב להבין כי הצורך להתעסק בדיונים משפטיים ובבקשות שונות בשעה קשה, עת נפטר אדם שהיה קרוב אליכם, יכול להיות קשה מאוד. "קרבות" רבים מתנהלים בבתי המשפט סביב ירושות על פי דין וצווים לקיום צוואה. כדי להבטיח את ההגנה על זכויותיכם, בין אם כיורשים ובין כמורישים, חשוב להיוועץ עם עו"ד ירושות כדי לבחון מה הדרך הטובה ביותר לעשות את זה.

עו"ד ירושות דרור גלמן הוא בעל ניסיון רב בתחום, ויוכל לסייע לכם להגן על זכויותיכם בצורה המיטבית. עו"ד גלמן יפרוש בפניכם את האפשרויות הקיימות, וייעץ לכם בדבר הדרך הנכונה עבורכם מבחינה משפטית.

במידה ויידרש, עו"ד גלמן ילווה אתכם בכל תהליך מימוש זכויותיכם, כולל ייצוג בפני הערכאות השונות, עריכת המסמכים הדרושים בהתאם להליך אליו פניתם, וכל עניין משפטי אחר הקשור לכך.

בחינת המקרה ומתן מענה מקצועי מיידי, המותאם לאופי הפנייה

תחום הירושות והצוואות הינו תחום מורכב ורגיש מאד. בדרך כלל מדובר בתקופה שאיננה פשוטה (בשל מותו של איש קרוב), תקופה שמעוררת אמוציות רבות והתמודדות עם אתגרים חדשים. גם במצבים בהם מתעוררות מחלוקות שונות, הקשורות לעניין הירושה, או בכאלה בהם הנפטר לא הותיר אחריו צו ירושה, נדרש מענה מתאים ומדויק אותו ביכולתי לספק לאור ניסיוני והצלחותיי בהליכים הקשורים בהסדרי / סכסוכי ירושה.

כך אסייע לכם לפתור את הסוגיה על הצד הטוב ביותר

ניסיונו הרב של עו"ד ירושות דרור גלמן לפתור מחלוקות אלו וליישבן בדרכי נועם ובאופן המקובל על ידי שני הצדדים, מסייעת בהתמודדות ומאפשרת לבחון את הפתרון המתאים. יחד עם זאת, במקרים שצריך להלחם, אל תטעו, עו"ד דרור גלמן למוד ניסיון ויודע לנהל משפט וליצג אתכם, על הצד הטוב ביותר בבתי משפט. ההישגים וההצלחות בתיקים הרבים בהם עסק דרור במהלך השנים עומדים עתה לזכותכם. אתם יכולים להיות בטוחים בכך.

סיוע מקצועי בהתמודדויות שאינן פשוטות

ישנם מקרים בהם מוטלים על היורשים, מס ירושה ותשלומים נוספים גבוהים מאד, ישנם גם מקרים בהם מתעוררות התנגדויות בין יורשים וגם מצבים בהם אנו נאלצים להתמודד עם מצבים רגישים ביותר, המצריכים מענה מתאים. במסגרת עבודתי, אני מסייע בדיוק במקרים כאלו ועוזר לשמור על זכויותיהם של כל הצדדים המעורבים, תוך ניהול נכון ומתחשב המקובל על כל הצדדים ושוב, גם כאן, כשצריך להיאבק, דעו שעומד לרשותכם עו"ד ירושות אסרטיבי שפועל בנחישות רבה עד להשגת המטרה.

אחד הדברים החשובים ביותר במסגרת טיפול בתיקי ירושה, הוא היכולת ליצור שיח "בגובה העיניים", ליצור את הקשר האישי והאנושי עם כל לקוח, ובמקביל, להעניק שירות מקצועי ובהתאמה מלאה על מנת שכל לקוח יקבל את הפתרון המשפטי שישמור על האינטרסים שלו וגם ישמור על יחסי משפחה תקינים. אם זו המטרה החשובה ביותר בעינכם, הגעתם למקום הנכון.

אל תתפשרו! סיוע משפטי מקצועי הכרחי בהתמודדות עם בעיות ירושה וצוואות

אם אתם זקוקים לסיוע משפטי במקרה של חלוקת ירושה, אם אתם נאלצים להתמודד עם התנגדויות ומחלוקות נוספות הקשורות בכך או אולי מעוניינים לערוך צוואה בעצמכם, דעו שישנה כתובת מתאימה וצוות מקצועי ומיומן שישמח לסייע לכם וללוות אתכם לאורך כל הדרך. השאירו פרטי התקשרות או התקשרו חינם במספר מטה ואחזור אליכם על מנת שאוכל להבין במה מדובר ולתאם פגישת ייעוץ ראשונית שתעשה לכם סדר

יצירת קשר

טלפון: 03-5222129
עו"ד ירושות וצוואות

תפריט ירושה

המלצות

עובדיה דודסון
קרא עוד
חייב אני לציין כי בשני המקרים בהם פניתי לעזרתך (השכרת דירתי וביטול הסכם עם קלאב הוטל אילת הטיפול היה, לא רק, מהיר טוב וענייני כי אם מלא רצון לעזור, חם ואנושי…
אילן ויינר
קרא עוד
ברצוני להביע את תודתי והערכתי לך, לאחר השלמת שתי עסקאות נדל"ו (מכירה וקניית דירה) באמצעותך ובייצוגך…
משפחת מיכאל
קרא עוד
תודה על הטיפול המסור בחוזה רכישת דירה. היית לנו לעזר רב, נשמח להעזר בך שוב במידת הצורך…
יעקב ושרית שמיר
קרא עוד
ברצוננו להודות לך מקרב לב על הטיפול המשפחתי, האכפתי, היעיל, המסור ובמיוחד- המקצועי והאמין, לו זכינו ממך כעו"ד, שליווה אותנו בתהליך המשפטי, שאותו היינו מחויבים לעבור…
אהרון בוזקר, מהנדס
קרא עוד
רציתי להודות לך על הליווי המשפטי המסור והמקצועי שהענקת לי במכירה ורכישת הדירות שלי, לרבות השכרת הדירה בחולון…
אילן ויינר
קרא עוד
ברצוני להביע את תודתי והערכתי לך, לאחר השלמת שתי עסקאות נדל"ו (מכירה וקניית דירה) באמצעותך ובייצוגך…