תהליך גירושין יכול להיות מתיש ומורכב עבור בני זוג נשואים אשר החליטו להיפרד. במידה ויש גם ילדים משותפים, נוצר קושי לקבל החלטות אשר יהיו טובות לכל הצדדים. גישור גירושין הוא שירות אשר מחוייב היום בכל תהליך גירושין לפני הגעה לערכאות משפטיות והוא למעשה יכול למנוע את ההגעה אליהן במידה ונחתם הסכם גישור בין בני הזוג הנשואים.

את הגישור בתהליך הגירושין ניתן לבצע בליווי של עורך דין מקצועי לדיני משפחה אשר יכוון את בני הזוג הנשואים למציאת הנוסחה שתתאים לשניהם לשיגרת החיים החדשה שהם נאלצים לבנות. בתהליך הגישור עולים נושאים שונים כגון חלוקת רכוש, משמורת על הילדים ותשלום מזונות. הנושאים הללו משפיעים כלכלית ורגשית על כל אחד מבני הזוג ולכן חשוב להגיע למגשר בעל ניסיון בכדי לבצע את תהליך הגישור באמפתיה רבה.

גישור גירושין ברבנות

בכדי שבני הזוג יחשבו כגרושים, הם נדרשים לפתוח תיק גירושים ברבנות. גישור גירושין ברבנות יכול לסייע לבני הזוג להגיע להסכמות לפני הגעה למוסד הרבנות. ההסכמות ירשמו בסוף התהליך בהסכם כולל אשר מתייחס לכל הנושאים אשר הועלו בתהליך הגישור.

גישור לפני גירושין

לפני שאתם מגיעים להחלטות לגבי הגירושים שלכם, מומלץ לכם להגיע לגישור לפני גירושין. גישור משפחה עם איש מקצוע בתחום, יסייע לכם להתחיל את התהליך ברגל ימין ולמנוע סכסוכים עתידיים בין בני הזוג.  סכסוכים בין בני זוג נשואים על רקע תהליך גירושים, יכולים להגיע לערכאות משפטיות ולהיגרר לתקופה ארוכה ללא פתרון מועיל לשני הצדדים. בכדי שלא תגיעו ל-"קרב" משפטי מול הצד השני, גישור משפחה יכול לתת לכם את הכלים הנכונים לסיים את תהליך הגירושין בצורה מסודרת.

פנייה לעורך דין לגישור גירושין

אם החלטתם לפנות לעורך דין לגישור, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לעורך דין דרור גלמן. עורך דין דרור גלמן מטפל במאות תיקי גירושין בכל שנה ומלווה את הזוגות הנישואים לאורך כל התהליך הבירוקרטי הכרוך בגירושים. שירותי משרד עורך דין דרור גלמן כוללים פגישות גישור עם בני זוג נשואים בכדי לפתור את כל הנושאים החשובים הנוגעים לתהליך הגירושים.

גישור גירושין עם עורך דין דרור גלמן

לתיאום פגישה עם עו"ד דרור גלמן, השאירו את הפרטים שלכם באתר ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.

מעוניין להתייעץ? התקשר היום לעו"ד דרור גלמן טלפון 03-5222129
ופנייתך תענה באופן מיידי. * הפנייה והכתוב ממוענים לנשים וגברים כאחד.

עורך דין תיקי גירושין

עורך דין תיקי גירושין

התחום הכי רגיש בתחום המשפט הוא תחום דיני המשפחה ומאלו, התחום העוסק בגירושין. לצערי הרב, הרבה מאד מקשרי הנישואין נגמרים

ייעוץ משפטי

ייעוץ משפטי

בכל ניסוח או חתימת חוזה, ניתן לקבל ייעוץ משפטי. הייעוץ המשפטי הניתן על-ידי עורך דין יכול לסייע מבחינה משפטית בדרכים

פרוק שיתוף במקרקעין

פרוק שיתוף במקרקעין

לעיתים, כאשר אנחנו חותמים על עסקאות משותפות אנחנו בטוחים שזה לתמיד. בין אם זה בתוך המשפחה הגרעינית, בין אם זה

בקשה לתיקון צו ירושה

בקשה לתיקון צו ירושה

כאשר ישנה ירושה הממתינה ליורשים החוקיים שלה, אך ישנו יורש או גורם חיצוני שאינו מסכים עם הצו הקיים, ניתן להגיש בקשה