בכל ניסוח או חתימת חוזה, ניתן לקבל ייעוץ משפטי. הייעוץ המשפטי הניתן על-ידי עורך דין יכול לסייע מבחינה משפטית בדרכים הבאות:

– ניסוח הסכם (חוזה) משפטי אשר חוקי מדינת ישראל חלים עליו.

– ליווי בתהליכים בירוקרטיים הקשורים לרשויות השונות במדינה.

– בדיקת חוזה לפני חתימה.

– ניסוח כתב תביעה וייצוג בבית משפט.

– ליווי משפטי בתהליכי סגירת עסקה בין גורמים פרטיים או עסקיים.

אחד התחומים אשר דורשים ייעוץ וליווי משפטי הוא תחום המקרקעין. אם זה ניסוח חוזה, בדיקת חוזה או בדיקת הבעלות על הנכס, הליווי המשפטי הוא קריטי בכל עסקת נדל"ן. כאשר אתם ניגשים לבצע עסקת נדל"ן חשוב שיהיה לכם ליווי מקצועי של עורך דין המתמחה בתחום המקרקעין בכדי שתוכלו למקסם את העסקה בצורה האידיאלית עבורכם ולמנוע מצבים בהם הצד השני מנצל את חוסר הידע שלכם בנוגע לנושאים המשפטיים החלים על חוזה מכירה או קנייה של נכס.

ייעוץ בנושאי מקרקעין

אם אתם מחפשים ייעוץ בנושאי מקרקעין, כדאי לכם לפנות לעורך דין המתמחה בדיני מקרקעין וידע לכוון אתכם בכל נושא המיסוי של הנכס אותו אתם מתכננים לרכוש. נושא המיסוי הוא חשוב בכל עסקת מקרקעין וכדאי לכם לצבור את כל הידע הנדרש בכדי להכיר את המיסים עליהם אתם עלולים לשלם בכל עסקה.

דיני מקרקעין

כל עסקת נדל"ן יש לה את היתרונות והחסרונות שלה. בכדי שתוכלו להתמקח על הדרישות שלכם, כדאי לכם לקבל ייעוץ מקצועי בנוגע לדיני מקרקעין. ככל שיש לכם יותר ידע בנושא מקרקעין, כך תוכלו לדרוש יותר בכל עסקת נדל"ן.

פנייה לייעוץ עורך דין

על מנת שתוכלו לקבל ייעוץ עורך דין מקצועי בנושאי מקרקעין או בכל נושא משפטי אחר, אתם מוזמנים לפנות לעורך דין דרור גלמן המספק שירות אישי ומקצועי לייעוץ משפטי בנושאי מקרקעין, דיני משפחה, חוזים, צוואות, ירושה וגירושין.

עורך דין דרור גלמן מציע – ייעוץ משפטי מקצועי

ליווי משפטי יכול לסייע לכם במגוון פעולות הקשורות לחוזים והסכמים. אם אתם מעוניינים לקבל עוד פרטים על שירותיו המקצועיים של עורך דין דרור גלמן, אתם יכולים  להשאיר את הפרטים האישיים שלכם באתר המקצועי של המשרד, ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים הרלוונטיים אליכם.

מעוניין להתייעץ? התקשר היום לעו"ד דרור גלמן טלפון 03-5222129
ופנייתך תענה באופן מיידי. * הפנייה והכתוב ממוענים לנשים וגברים כאחד.

האם ירושה מתחלקת בגירושין

האם ירושה מתחלקת בגירושין

נכנסתם לתהליך גירושין? כדאי לכם להכיר את נושא הירושות בתהליך הגירושין. חלוקת הרכוש בין בני זוג היא אחד הנושאים המשמעותיים

חלוקת ירושה בין יורשים

חלוקת ירושה בין יורשים

כאשר יש מספר יורשים לאדם אחד שנפטר, יש לבצע חלוקת ירושה בין יורשים על-פי צו הירושה או הצוואה אשר נקבעה

מינוי כונס נכסים

מינוי כונס נכסים

פעולות הנוגעות לנכס או לנכסים על-ידי אדם שאינו בעל הנכס, יכולות להתבצע על-ידי כונס נכסים. כונס נכסים הוא עורך דין

משרד עו"ד עסקאות מכר

משרד עו"ד עסקאות מכר

מחפשים עורך דין לעסקאות רכישת נכסים? רכישת נכס דורשת ידע משפטי הנוגע לנושא המקרקעין. מכיוון שכל עסקת מקרקעין יש את