ירושות ומשפחה

אחד התחומים היותר רגישים וטעוני אמוציות הוא להביא אדם לכתוב צוואה לימים שלאחר מותו. 

דיני משפחה וגירושין

או..הו… כמה משקעים, כעסים וטינה יכולים להיות בתיק גירושין.  במיוחד בכל מה שקשור למשמורת ילדים.

דיני מקרקעין

פירוק שיתוף מקרקעין, קניית דירה או מכירת דירה: מסוג העסקאות שהרגש מעורב בהן ומאפיל על כל הגיון

חוזים

משרד עו"ד דרור גלמן מספק שירותי יעוץ וליווי אישי לעריכת חוזים ובעל ניסיון רב בדיני חוזים ותיקים רלוונטיים.

צוואות

כהורים, אנחנו משקיעים כל כך הרבה מאמצים לשמור על אחדות ושלימות המשפחה

ייעוץ משפטי

אין כמעט אדם אשר לא נזקק לסיוע משפטי בשלב זה או אחר של חייו.

מעל 12 שנות ניסיון בתחומים שונים

עורך דין צוואות וירושות, דיני מקרקעין, דיני משפחה וגירושין, חוזים ודיני חוזים, ייעוץ משפטי.

עורך דין צוואות וירושות – דיני משפחה

אחד התחומים היותר רגישים וטעוני אמוציות הוא להביא אדם לכתוב צוואה לימים שלאחר מותו. זהו מהלך חיוני למניעת סכסוך בין יורשים. דאגו תמיד לעריכת צוואה במועד על ידי עו"ד צוואות וירושות, וכשאין צוואה? מדהים כמה "דם חם" יכול לזרום בין אחים ואחיות, ולאיזה מקומות נמוכים זה יכול להגיע. כאן אני נכנס לתמונה ומביא את הצדדים לבצע חלוקת רכוש בהסכמה באמצעות הסכם ירושה בין יורשים, תוך חיסכון כספי אדיר ע"י תכנון מס, הקלות ופטורים במיוחד אם מדובר בירושת נדל"ן. הכל תוך שמירה על אחדות המשפחה. וישנם כל כך הרבה מקרים ספציפיים בהם נתקלתי ברבות השנים בהם צריך לפעול בצורה אחת ולא באחרת. כל כך הרבה הסתעפויות ומקרי קצה שאני מוכרח לומר לכם זאת, בין אם אתם דואגים לשלום הבית לאחר לכתכם או אתם הילדים או הזוכים בצוואה, עשו לעצמכם טובה גדולה והסירו את כובד המשקל של אי הודאות מלבכם. דאגו לייעוץ מקצועי של עורך דין צוואות וירושות!

דיני מקרקעין

פירוק שיתוף מקרקעיןקניית דירה או מכירת דירה: מסוג העסקאות שהרגש מעורב בהן ומאפיל על כל הגיון למרות שמדובר בעסקה הכי "כבדה" בחיים. כאן אני נכנס לפעולה עם כל הניסיון, הידע והיצירתיות כדי לוודא בראש ובראשונה שאינכם נופלים לעסקה מסוכנת או שאינה משתלמת כלכלית. ובהמשך, ליצר הסכם קנייה/מכירה בתנאים הטובים ביותר בשילוב תכנון כלכלי כדי שתיהנו מכל פטור או הקלה אפשרית ותחסכו עשרות ולעיתים אף מאות אלפי ₪. לכן, אנא, אל תעשו ולו גם מהלך אחד בעסקאות מקרקעין לפני שהתקשרתם והתייעצתם עם עו"ד לענייני עסקאות מקרקעין.

דיני משפחה וגירושין

או..הו… כמה משקעים, כעסים וטינה יכולים להיות בתיק גירושין.  במיוחד בכל מה שקשור למשמורת ילדים. וכמה רגישות, הבנה אנושית ופתרונות יצירתיים צריך לייצר כדי שבעל ואשה ייפרדו במינימום עלות ובמקסימום שביעות רצון לכל אחד מהצדדים תוך דאגה גם לעתידם של הילדים. בתור עורך דין גירושין תפקידי לדאוג לך לכל אלה כולל: ייעוץ משפטי מקצועי וייצוג בבתי משפט בנושא תביעות גירושין,הסכמי גירושיןחלוקת רכוש אבל לא רק בתחומי גירושין. בתחום זה ישנם נושאים רבים נוספים אשר ייתכן והם רלוונטיים עבורכם כאשר לי כעו"ד, ניסיון עשיר בהשגת התוצאות הרצויות בהם. מדובר בנושאים כגון: הסכם יחסי ממוןמינוי אפוטרופוס,תביעת אבהות, הפחתת או הגדלת מזונות, כאשר הטיעון צודק ועוד.

חוזים ודיני חוזים

לכאורה זהו תחום עסקי לחלוטין והשיקולים בו הם כלכליים בלבד. לכאורה. כל כך הרבה פעמים ראיתי צדדים לחוזה שמה שמנחה אותם ומערער את שיקול דעתם זה כעס ומניע רגשי. לטעמי החוזה הכי טוב הוא חוזה שמייצר מצב של WIN WIN. כולם מרויחים. ואני כאן כדי להציע לך עריכת הסכמים בכתב ובעל פה, ליווי בעסקאות שיש לעגן בחוזה, לרבות ניהול מו"מ, עריכת החוזה בפועל, מיצוי זכויות במקרי הפרת חוזה ועוד.

צור קשר

מעוניין להתייעץ? התקשר היום לעו"ד דרור גלמן בטלפון 035222129 ופנייתך תענה באופן מיידי. *הפנייה והכתוב ממוענים לנשים וגברים כאחד.

משרדנו מכבד ומעניק שירות בהתאם לעדכון התעריף המינימאלי מטעם לשכת עורכי הדין. עדכון זה מופיע באתר תחת "ייעוץ משפטי"

צו ירושה | חלוקת ירושה בין אחים | עו"ד צוואות וירושות | עורך דין מקרקעין | עריכת צוואה | צו קיום צוואה | תביעת אבהות | כתיבת צוואה | מנהל עיזבון | הסכם ירושה | פירוק שיתוף מקרקעין

Call Now Button

לייעוץ חייגו עכשיו 03-5222129

דילוג לתוכן