עריכת צוואה הדדית

תוכן עניינים:
  כתבו עלינו

  "עורך דין דרור גלמן מסייע לבנו התאילנדי של ישראלי שנפטר, לקבל אזרחות"
  הקישור לכתבה המלאה

  חייב אני לציין כי בשני המקרים בהם פניתי לעזרתך (השכרת דירתי וביטול הסכם עם קלאב הוטל אילת הטיפול היה, לא רק, מהיר טוב וענייני כי אם מלא רצון לעזור, חם ואנושי...
  עובדיה דודסון
  קרא עוד

  ברצוננו להודות לך מקרב לב על הטיפול האיכפתי, היעיל, המסור ובמיוחד- המיקצועי והאמין, לו זכינו ממך כעו"ד, שליווה אותנו בתהליך המשפטי, שאותו היינו מחויבים לעבור...
  יעקב ושרית שמיר
  קרא עוד

  ברצוני להביע את תודתי והערכתי לך, לאחר השלמת שתי עסקאות נדל"ו (מכירה וקניית דירה)...
  אילן ויינר
  קרא עוד

  רציתי להודות לך על הליווי המשפטי המסור והמקצועי שהענקת לי במכירה ורכישת הדירות שלי, לרבות השכרת הדירה 
  אהרון בוזקר, מהנדס
  קרא עוד

  תודה על הטיפול המסור בחוזה רכישת דירה. היית לנו לעזר רב, נשמח להעזר בך שוב במידת הצורך
  משפחת מיכאל
  קרא עוד

  עורך הדין דרור גלמן טיפל עבורי בתיק מורכב. הוא הראה מקצועיות, יכולת ״לקרוא את המפה״ ולנטב את התיק לכיוונים שפעלו לטובתי. מעבר לזה, ככל שלמדתי להכיר אותו יותר, גיליתי, שמעבר...
  טל אייל
  קרא עוד

  משרד עורך דין דרור גלמן מתמחה בתחום דיני ירושה ודיני משפחה. אנו נעניק לכם את השירות המקצועי ואת מלוא השקט הנפשי בעת עריכת מסמך כה חשוב כמו צוואה הדדית. פנו אלינו לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישה בהקדם. 
  מחיר- עלות עריכת צוואה הדדית במשרדנו נכון להיום: 2800 ש"ח + מע"מ.

  צוואה הדדית – מהי?

  צוואה הדדית שייכת לתחום דיני ירושה. היא נערכת, במרבית המקרים בידי עורך דין, במסמך אחד או בשני מסמכים נפרדים בו זמנית. במסגרת עריכת צוואה מסוג זה קובעים בני זוג הוראות הדדיות זהות באשר למה שייעשה ברכושם לאחר מותם. באמצעות צוואה הדדית בד"כ מצווה כל אחד מבני הזוג את רכושו לבן הזוג אשר נותר בחיים. ב-צוואות הדדיות ניתן אף לקבוע הוראות של יורש אחר יורש או יורש במקום יורש.

  ליעוץ, התקשרו כעת לטלפון 03-5222129 ופנייתכם תענה באדיבות, מקצועיות ודיסקרטיות מלאה. 

  למען השקט הנפשי עם הזמן שחולףצוואה הדדית = שקט נפשי

  היתרון שבעריכת צוואה הדדית הוא בכך, שבן הזוג שנותר בחיים מקבל את הזכות להשתמש בנכסי העיזבון למשך כל ימי חייו. כך נמנע מאבק עתידי אפשרי בין בן הזוג הנותר בחיים לבין ילדי המנוח, אשר כיורשים חוקיים בהיעדר צוואה, עלולים לדרוש את חלקם בעיזבון. במקרים רבים הם מממשים את זכותם למכירת בית המגורים והוצאת בן הזוג הנותר בחיים מן הבית!

  צוואה הדדית – רק אצל עורך דין

  חשוב שצוואה הדדית תיערך על ידי עו"ד הן כדי שהיא תנוסח לפי הוראות החוק, והן כדי שהניסוח יהיה ברור וחד משמעי לגבי דרך העברת הנכסים לכל יורש ויורש. כמו כן, מעבר ל-עריכת הצוואה, חשוב לא פחות להפקידה במשרד עו"ד או בידי הרשם לענייני ירושה, וזאת כדי שיהיה ניתן לאתרה בקלות לאחר פטירת המנוח.

  התקשר עכשיו למספר טלפון 03-5222129
  ופנייתך תענה באופן מיידי

  :
  :
  :
  :
  ...Loading...
  מאמרים בנושא
  עריכת צוואה הדדית

  עריכת צוואה

  רק עו"ד מנוסה יסייע לנסח צוואה באופן שייטיב עם קרוביכם וימנע מחלוקת עתידית. כנסו לקבלת מידע בנושא כתיבת צוואה לרבות צוואה בעל פה וצוואה בכתב- ההבדלים והצורך בעורך דין ובייעוץ משפטי.
  עריכת צוואה
  עריכת צוואה הדדית

  פגמים בצוואה

  מה הם פגמים בצוואה וכיצד בית המשפט מתייחס אליהם?
  פגמים בצוואה
  עריכת צוואה הדדית

  תכנון צוואה משיקולי מס

  גורם מהותי נוסף שיש לקחת בחשבון בעת עריכת צוואה הינו שיקולי מיסוי החלים עליה, ולכן מומלץ שלא לערוך אותה כלאחר יד, אלא לפנות להכוונה מטעם עורך דין צוואות מנוסה.
  תכנון צוואה משיקולי מס
  שתף דף זה:

  תוכן האתר ניתן לציבור הרחב לתועלת קבלת אינפורמציה כללית בלבד, הוא אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף אמיתי לייעוץ משפטי יחידני, הניתן על ידי עורך דין מנוסה.