תביעת אבהות בעבור תביעת מזונות

תוכן עניינים:
  אב מאכיל את בנו תרתי משמע. תמונת אילוסטרציה
  כתבו עלינו

  "עורך דין דרור גלמן מסייע לבנו התאילנדי של ישראלי שנפטר, לקבל אזרחות"
  הקישור לכתבה המלאה

  הטיפול היה, לא רק, מהיר טוב וענייני כי אם מלא רצון לעזור, חם ואנושי...
  עובדיה דודסון
  קרא עוד

  להודות לך מקרב לב על הטיפול האכפתי, היעיל, המסור ובמיוחד- המקצועי והאמין, לו זכינו ממך...
  יעקב ושרית שמיר
  קרא עוד

  תודתי והערכתי לך, לאחר השלמת שתי עסקאות נדל"ו (מכירה וקניית דירה)...
  אילן וינר
  קרא עוד

  רציתי להודות לך על הליווי המשפטי המסור והמקצועי שהענקת לי במכירה ורכישת הדירות שלי 
  אהרון בוזקר, מהנדס
  קרא עוד

  תודה על הטיפול המסור בחוזה רכישת דירה. היית לנו לעזר רב, נשמח להיעזר בך שוב
  משפחת מיכאל
  קרא עוד

  עו"ד דרור גלמן טיפל עבורי בתיק מורכב. הראה מקצועיות, יכולת ״לקרא את המפה״ ולנתב את התיק לכיוונים שפעלו לטובתי. ככל שלמדתי להכיר אותו יותר, גיליתי, שמעבר...
  טל אייל
  קרא עוד

  לא פעם אנו שומעים על מקרים בהם האב הביולוגי של הילד נוטש את התא המשפחתי, ומשאיר את האם והילד לבד במערכה. במקרים אחרים למרות שהאם מעוניינת שאביו של הילד יישא גם הוא בנטל גידולו, הוא, מצידו, מתכחש לבנו ואיננו מוכן לעשות זאת. אם כן, זה המקום להיעזר בשירותיו של משרד עורכי דין על מנת לפנות אל בית המשפט במסגרת תביעת אבהות לצורך קבלת דמי מזונות, כפי שקובע החוק במדינת ישראל. במסגרת תביעה זו יידרש האב הנתבע לעבור בדיקת רקמות על מנת להוכיח את אבהותו ולהכריע בסוגיה משפטית זו.

  ליעוץ, התקשרו כעת לטלפון 03-5222129 ופנייתכם תענה באדיבות, מקצועיות ודיסקרטיות מלאה. 

  הסוגיות המשפטיות הקשורות בכך

  בין אם מדובר באב, שבנו הביולוגי נולד מחוץ למסגרת הנישואין, או בתוך קשר של נישואין, מחובתו, וכפי שקובע המשפט העברי, לשאת בדמי המזונות, ומתוקף היותו אביו של בנו. במקרים בהם נולד ילד בעקבות רומן ממושך או אולי כתוצאה מפגש חד פעמי, יכולה אמו של הילד להגיש לבית המשפט, בעזרתו של משרד עורכי דין המתמחה בכך, כדוגמת משרדו של עו"ד דרור גלמן, תביעת אבהות. תביעה זו יכולה לאפשר לה לחלוק את נטל גידולו של הילד יחד עם אביו הביולוגי, חלוקה הבאה לידי ביטוי בתשלום דמי מזונות.

  על מנת שתוכח אבהותו של האב, שנגדו מוגשת תביעת האבהות ותשלום דמי המזונות, עליו לבצע בדיקת רקמות. בדיקה זו הינה הכרחית ונקבעת אך ורק על פי צו בית משפט. הבדיקה משמשת כראיה בבית המשפט הקובעת את האבהות, ובהתאם את חובתו של האב בתשלום דמי המזונות. תביעה זו מוגשת על ידי האם בשמו של הקטין, ונעשית, כאמור בסיועו של עורך דין. במקרים בהם הנתבע מסרב לעבור את בדיקת האבהות ולשלם את דמי המזונות. יש לציין כי תביעת אבהות הינה תביעה נפרדת מתביעה למזונות.

  חשיבות הפנייה אל משרד עורך דין מומחה בתחום

  ההתמודדות עם הבאתו של ילד, ושלא במסגרת של נישואין, איננה התמודדות פשוטה. כשהנטל נופל כולו על האם, מדובר באתגר לא פשוט. בדיוק בשביל זה עומדת לצידה של האם המערכת המשפטית, המאפשרת לה לתבוע את אביו הביולוגי של בנה בתשלום דמי מזונות. אולם, כשהוא מסרב לכך או מתכחש לאבהותו, יש להכניס אל התמונה את סיועו של עורך דין, הבקיא בסוגיות הרלוונטיות ויכול לייצג את האם התובעת בבית המשפט. משרדו של עו"ד דרור גלמן מתמחה בנושאים הקשורים לדיני משפחה, כמו אלה, ומציע שירות אישי, ובעיקר ליווי צמוד לאורך כל הדרך. בזכות הניסיון הרב בתחום, בזכות היחס ותחושת המשפחתיות במשרד, ניתן להתמודד עם התביעה בצורה נכונה, ולא פחות מכך, גם מקצועית מאד.

  מעוניין להתייעץ? התקשר היום לעו"ד דרור גלמן טלפון 03-5222129
  ופנייתך תענה באופן מיידי. * הפנייה והכתוב ממוענים לנשים וגברים כאחד.

  :
  :
  :
  :
  ...Loading...
  מאמרים בנושא
  תביעת אבהות בעבור תביעת מזונות

  תביעת אבהות

  בין אם את האם הדורשת כי האב הביולוגי יכיר בבנו או אתה האב ושואל לגבי חובת קיום הבדיקה, בקריאת המאמר על תביעת אבהות, תכירו באפשרויות.
  תביעת אבהות
  תביעת אבהות בעבור תביעת מזונות

  תביעת מזונות ילדים וקטינים

  מהם מאפייני מזונות לילדים? מי מעניק אותם? ואיך עושים זאת נכון?
  תביעת מזונות ילדים וקטינים
  שתף דף זה:

  תוכן האתר ניתן לציבור הרחב לתועלת קבלת אינפורמציה כללית בלבד, הוא אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי יחידני, הניתן על ידי עורך דין מנוסה. 
  התקשרו עכשיו למשרד עו"ד דרור גלמן, ללא מחויבות: 03-5222129 ופנייתכם תענה באופן מיידי