הוצאת צו מניעה

תוכן עניינים:
  כתבו עלינו

  "עורך דין דרור גלמן מסייע לבנו התאילנדי של ישראלי שנפטר, לקבל אזרחות"
  הקישור לכתבה המלאה

  הטיפול היה, לא רק, מהיר טוב וענייני כי אם מלא רצון לעזור, חם ואנושי...
  עובדיה דודסון
  קרא עוד

  להודות לך מקרב לב על הטיפול האכפתי, היעיל, המסור ובמיוחד- המקצועי והאמין, לו זכינו ממך...
  יעקב ושרית שמיר
  קרא עוד

  תודתי והערכתי לך, לאחר השלמת שתי עסקאות נדל"ו (מכירה וקניית דירה)...
  אילן וינר
  קרא עוד

  רציתי להודות לך על הליווי המשפטי המסור והמקצועי שהענקת לי במכירה ורכישת הדירות שלי 
  אהרון בוזקר, מהנדס
  קרא עוד

  תודה על הטיפול המסור בחוזה רכישת דירה. היית לנו לעזר רב, נשמח להיעזר בך שוב
  משפחת מיכאל
  קרא עוד

  עו"ד דרור גלמן טיפל עבורי בתיק מורכב. הראה מקצועיות, יכולת ״לקרא את המפה״ ולנתב את התיק לכיוונים שפעלו לטובתי. ככל שלמדתי להכיר אותו יותר, גיליתי, שמעבר...
  טל אייל
  קרא עוד

  בעת הליכי גירושין או במצבים של אלימות במשפחה, עולה לא אחת הצורך בהוצאת צו מניעה זמני. באופן כללי, קיימות סיבות רבות להוצאת צווי מניעה ומכאן גם סוגים שונים שלהם, כאשר אחד הנפוצים הוא צו הרחקה הניתן כסעד עקב אלימות או הטרדה. מלבד זאת ניתן להוציא צו עיכוב יציאה מהארץ, צו עיקול רכוש בחו"ל או בארץ וצו חיפוש אחר חפצים מסוימים, אשר ניתנים בדרך כלל כאשר קיים חשש למכירת, העברת או הסתרת רכוש משותף. על מנת שהבקשות להוצאת הצווים יתקבלו מומלץ לבצען בליווי עורך דין מטעמכם.

  מהו בדיוק צו מניעה

  צו מניעה הינו צו של בית דין או בית משפט, אשר מונע מאדם לבצע פעולות מסוימות שנוגדות את הוראותיו. בדרך כלל הכוונה במניעה היא להגן על קניינו או גופו של אדם, שמו הטוב, חירותו והזכויות המגיעות לו על פי דין. מדובר בסוג של סעד, זמני על פי רוב, שבית המשפט רשאי לספק למגיש התביעה על מנת לשמר מצב קיים ולאפשר קיום תקין של הליך משפטי.

  ליעוץ, התקשרו כעת לטלפון 03-5222129 ופנייתכם תענה באדיבות, מקצועיות ודיסקרטיות מלאה. 

  בקשה לצו מניעה זמני

  צו מניעה זמני ניתן במקרים בהם יש צורך בסעד דחוף או מיידי, כמו מקרים של אלימות במשפחה או חשש שבן זוג יעביר כספים משותפים לחו"ל. זאת, עוד לפני סיום ההליך משפטי ולעיתים אף בהתראה קצרה של שעות בודדות וכבקשה משופט תורן באמצע הלילה. את הסעד יכול בית המשפט להעניק גם ללא שמיעת הצד השני, שכנגדו מוצא הצו. יש לציין כי גם במקרים דחופים משרדו של עו"ד דרור גלמן זמין עבור לקוחותיו, ומלווה אותם בהגשת הבקשה בפני בית המשפט.

  שיקולים למתן צו מניעה

  בית המשפט שוקל אם להוציא צו מניעה, ובודק את הצדקתו בהתאם למספר גורמים. ראשית, השופט נשען על מהימנותן של ראיות המעידות על נחיצות הצו, על תום ליבו של מבקש הבקשה, ועל כך שאין מאחוריה שיקולים אסטרטגיים או מניעים של נקמנות המאפיינים מקרי גירושין. כמו כן, השופט בוחן את הנזק שייגרם לכל צד בגין הוצאת הצו, את דחיפותו ואת היותו נכון וצודק בהתחשב בנסיבות המקרה הספציפי. יש להבין כי על מנת לשכנע, או לחילופין לבטל צו מניעה, אין תחליף לסיוע משפטי מטעם עורך דין שיציג את המקרה באופן מקצועי, משכנע ונכון.

  חשיבותו של ליווי משפטי בבקשה לצו מניעה

  מן האמור לעיל ברור שהוצאת צו מניעה זמני, על אף בהילותו, הינה צעד שיש לשקול בכובד ראש ולהבין את השלכותיו האישיות והמשפטיות. ראשית, בין אם הצו מאושר או שלא, מדובר בפגיעה קשה בצד שכנגד. כמו כן, במידה שצו המניעה נדחה או התגלה כלא צודק, אמינות הצד המבקש תפחת בעיני בית המשפט, מה שעלול להשפיע על המשך הדיונים ואף על פסקי הדין השונים. לכן, אם הינכם מעוניינים לבצע את המהלך צרו קשר עם עו"ד דרור גלמן על מנת להיעזר בניסיונו העשיר במצבים אלו, וכדי שיוכל לייעץ לכם על דרך הפעולה הנכונה ביותר עבורכם לטווח הקצר והארוך.

  מעוניין להתייעץ? התקשר היום לעו"ד דרור גלמן טלפון 03-5222129
  ופנייתך תענה באופן מיידי. * הפנייה והכתוב ממוענים לנשים וגברים כאחד.

  :
  :
  :
  :
  ...Loading...
  מאמרים בנושא
  הוצאת צו מניעה

  אלימות במשפחה

  אלימות במשפחה הנו נושא רגיש, כואב ונתון לפרשנויות שבמקרים מסוימים עובדות לרעת קרבנות האלימות. חייבים להסתייע בעורך דין מומחה בתחום
  אלימות במשפחה
  הוצאת צו מניעה

  פירוק שיתוף בדירה/ תביעה לפירוק שיתוף בדירה

  על האפשרויות במצב של גירושין של פירוק ושיתוף הרכוש המשותף של המשפחה, הצורך בייצוג משפטי הולם במקרים של התנגדות אחד הצדדים לגירושין ופירוק.
  פירוק שיתוף בדירה/ תביעה לפירוק שיתוף בדירה
  שתף דף זה:

  תוכן האתר ניתן לציבור הרחב לתועלת קבלת אינפורמציה כללית בלבד, הוא אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי יחידני, הניתן על ידי עורך דין מנוסה. 
  התקשרו עכשיו למשרד עו"ד דרור גלמן, ללא מחויבות: 03-5222129 ופנייתכם תענה באופן מיידי