גישור משפחה

תוכן עניינים:
  אילוסטרציה המציגה רגע לפני הסרת הטבעת, באים לגישור אצל עו"ד
  כתבו עלינו

  "עורך דין דרור גלמן מסייע לבנו התאילנדי של ישראלי שנפטר, לקבל אזרחות"
  הקישור לכתבה המלאה

  הטיפול היה, לא רק, מהיר טוב וענייני כי אם מלא רצון לעזור, חם ואנושי...
  עובדיה דודסון
  קרא עוד

  להודות לך מקרב לב על הטיפול האכפתי, היעיל, המסור ובמיוחד- המקצועי והאמין, לו זכינו ממך...
  יעקב ושרית שמיר
  קרא עוד

  תודתי והערכתי לך, לאחר השלמת שתי עסקאות נדל"ו (מכירה וקניית דירה)...
  אילן וינר
  קרא עוד

  רציתי להודות לך על הליווי המשפטי המסור והמקצועי שהענקת לי במכירה ורכישת הדירות שלי 
  אהרון בוזקר, מהנדס
  קרא עוד

  תודה על הטיפול המסור בחוזה רכישת דירה. היית לנו לעזר רב, נשמח להיעזר בך שוב
  משפחת מיכאל
  קרא עוד

  עו"ד דרור גלמן טיפל עבורי בתיק מורכב. הראה מקצועיות, יכולת ״לקרא את המפה״ ולנתב את התיק לכיוונים שפעלו לטובתי. ככל שלמדתי להכיר אותו יותר, גיליתי, שמעבר...
  טל אייל
  קרא עוד

  משרד עו"ד דרור גלמן מומחה במתן שירותי גישור משפחה, היחס האישי והמשפחתי של המשרד, מאפשר לכם לקבל שירות מקצועי עם כל האמפטיה והרגישות הנדרשים במצבים עדינים אלו. לקוחותינו, מעידים על כך!
  גישור במקרה גירושין? גישור ירושה במקרה מחלוקת בין אחים? תנו לעו"ד משפחה שמומחה בלגשר בין קרובים לטפל בנושאים רגישים וכואבים.
  צרו איתנו קשר לתיאום פגישת היכרות בהקדם, כדי שנוכל לעזור לכם להגיע לפתרון יעיל, שמקובל על כל הצדדים.

  התקשרו כעת לטלפון 03-5222129 ופנייתכם תענה באדיבות, מקצועיות ודיסקרטיות מלאה. 
  לחילופין, אנו מזמינים אתכם למלא את פרטיכם בטופס בצד האתר או בדף צור קשר.

  לא חסרות סיבות בגינן עלולות להתפתח מחלוקות שונות הנוגעות לתחום דיני המשפחה. הדוגמא המובהקת העיקרית היא מקרה גירושין, אשר כרוך פעמים רבות באי הסכמה לגבי הסוגיות המתייחסות לפרידה: חלוקת רכוש, דמי מזונות (הן מזונות אישה והן מזונות ילדים), משמורת ילדים, הסדרי ראייה ועוד. תרחיש נפוץ אחר הוא צוואות, שעלולות להיות כר פורה ללא מעט מחלוקות: בנוגע לזהות היורשים (בהיעדר צוואה או אפילו כשיש צוואה), לאופן חלוקת הרכוש וכיוצא בזה. לצד אלה, מחלוקות עלולות לאפיין נושאים אחרים המרכיבים את התחום, דוגמת אימוץ ילדים, אפוטרופסות, אבהות וכיוצא בזה.

  מה שחשוב להדגיש הוא שאת מרבית המחלוקות האלה ניתן לפתור בצורה של גישור משפחה, המגלמת בתוכה לא מעט יתרונות אפשריים.

  בתי המשפט בישראל מעודדים היום את הצדדים, המגיעים אליהם לצורך הכרעה בסכסוך, לפנות אל הליכי הכרעה אלטרנטיביים כגון גישור. יתרונו של גישור משפחה בכך שהוא מסייע לצדדים להגיע להסכם מוסכם. הסכם כזה, יכול לצמצם במידה רבה את הנזקים הנגרמים למשפחה כתוצאה מהגשת תביעה והכרעה בה בדרך האדברסרית הרגילה.

  לפעמים גישור משפחה הוא חיוני

  הגשת תביעה גוררת איתה גם הרבה מאוד מתחים אישיים בין התובע לנתבעים. מתחים אלה מזיקים במיוחד כאשר מדובר בעניינים שבמשפחה. גישור משפחה מסייע לבני המשפחה להגיע ביחד אל הסדר הוגן שיהיה מקובל על שני הצדדים. פנייה אל גישור משפחה יכולה במידה רבה להפחית ולנטרל את אותם מתחים שהיו נוצרים בהכרעה רגילה, על ידי הגעה להסכם שמקובל על כל הצדדים. זאת, כמובן, להבדיל אלפי הבדלות ממצב בו תנאי המחלוקתנקבעים על ידי הדיינים של בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני, מצב המגדיל את הסבירות לכך שהפתרון לא יהיה לשביעות רצונו של אחד מבני הזוג, אולי אפילו של שניהם.

  גם כשזה נוגע לאופן בו מתבצע ההליך, הגישור נחשב לפתרון מומלץ. ידוע הרי שהליכים המתבצעים בערכאות המשפטיות הנוגעות לתחום בישראל עלולים לא רק להיות מורכבים, אלא גם להימשך לאורך זמן. אי הנעימות גוברת כאשר הדיון המשפטי נמשך תקופה ארוכה, כשלעיתים יש לכך השפעות גם על התא המשפחתי (דמי מזונות, למשל). הליך הגישור יכול לקצר תהליכים, פשוטו כמשמעו, ולהביא לכך שהמחלוקת תיפתר תוך פרק הזמן הקצר ביותר האפשרי.

  גישור משפחתי מאפשר לפתור את הבעיות בצורה דיסקרטית וחסויה. הדגש במפגשים הוא על יצירת אווירה בטוחה, או אפילו אינטימית, מה שנראה מובן מאליו בהתחשב בנסיבות: האנשים עימם מסוכסכים במידה זו או אחרת, הרי, הם בני משפחה, ולא אנשים זרים.

  מי מבצע את הגישור?

  חשוב להדגיש כי מספר גורמים עשויים להציע שירותי גישור, שעשויים להיראות דומים על הנייר אך בפועל כוללים מספר הבדלים מהותיים ביניהם. זהו שדה המשחק בו פועלים המטפלים והיועצים הזוגיים, למשל, שיכולים לאפשר לבני הזוג לפתור בעיות ביניהן, לא פעם באמצעות סימולציות ותרגילים: שימו לב שהגישור כאן הוא ברמה האישית-משפחתית בלבד. הליכי הגישור הנוגעים לענייננו, לעומת זאת, מתבצעים על ידי עורכי דין אשר לא רק שצריכים להיות בקיאים בתחום של דיני משפחה עד רמת היסוד, אלא גם להיות בעל הכשרה וניסיון להעניק את שירותיהם כמגשרים וכפותרי מחלוקות.

  כדי לגבש את ההחלטה ולשמור על זכויותיכם מומלץ להיוועץ עם עורך דין משפחה.משרד עו"ד דרור גלמן מציע שירותי גישור ועוסק בתחום דיני המשפחה. המשרד מציע שירות מקצועי וליווי אישי בכל שלבי ההליך וכן שירותי גישור במשפחה. צרו עוד היום קשר עם משרד עו"ד דרור גלמן וזכו בהליך גישור מקצועי לאורך כל הדרך.

  מעוניין להתייעץ? התקשר היום לעו"ד דרור גלמן טלפון 03-5222129
  ופנייתך תענה באופן מיידי. * הפנייה והכתוב ממוענים לנשים וגברים כאחד.

  :
  :
  :
  :
  ...Loading...
  מאמרים בנושא
  גישור משפחה

  גישור בגירושין

  על פי ניסיוני כעורך דין לענייני משפחה וגירושין ניתן בהחלט לתעל את ההליך לאפיקים חיוביים באמצעות הליך גישור, המלווה אתכם לאורך הגירושין ומוצע כחלק משירותיי המקצועיים.
  גישור בגירושין
  גישור משפחה

  גישור בירושה

  על מנת למנוע ריבים בשל ירושה, אני ממליץ ללקוחותיי לעבור הליך של גישור ירושה שמאפשר חלוקת רכוש באופן מוסכם ושומר על אחדותה של המשפחה.
  גישור בירושה
  גישור משפחה

  פירוק שיתוף במקרקעין

  החוק מעודד שותפים במקרקעין לפרק שותפותם. איך מפרקים את השיתוף? מה קובע החוק? אתם חייבים לדעת למה עליכם לעשות כן עם עו"ד בקיא ומנוסה.
  פירוק שיתוף במקרקעין
  שתף דף זה:

  תוכן האתר ניתן לציבור הרחב לתועלת קבלת אינפורמציה כללית בלבד, הוא אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי יחידני, הניתן על ידי עורך דין מנוסה. 
  התקשרו עכשיו למשרד עו"ד דרור גלמן, ללא מחויבות: 03-5222129 ופנייתכם תענה באופן מיידי