גישור בגירושין

תוכן עניינים:
  זוג בריב
  כתבו עלינו

  "עורך דין דרור גלמן מסייע לבנו התאילנדי של ישראלי שנפטר, לקבל אזרחות"
  הקישור לכתבה המלאה

  הטיפול היה, לא רק, מהיר טוב וענייני כי אם מלא רצון לעזור, חם ואנושי...
  עובדיה דודסון
  קרא עוד

  להודות לך מקרב לב על הטיפול האכפתי, היעיל, המסור ובמיוחד- המקצועי והאמין, לו זכינו ממך...
  יעקב ושרית שמיר
  קרא עוד

  תודתי והערכתי לך, לאחר השלמת שתי עסקאות נדל"ו (מכירה וקניית דירה)...
  אילן וינר
  קרא עוד

  רציתי להודות לך על הליווי המשפטי המסור והמקצועי שהענקת לי במכירה ורכישת הדירות שלי 
  אהרון בוזקר, מהנדס
  קרא עוד

  תודה על הטיפול המסור בחוזה רכישת דירה. היית לנו לעזר רב, נשמח להיעזר בך שוב
  משפחת מיכאל
  קרא עוד

  עו"ד דרור גלמן טיפל עבורי בתיק מורכב. הראה מקצועיות, יכולת ״לקרא את המפה״ ולנתב את התיק לכיוונים שפעלו לטובתי. ככל שלמדתי להכיר אותו יותר, גיליתי, שמעבר...
  טל אייל
  קרא עוד

  פירוק שתא משפחתי אינו צעד פשוט בלשון המעטה, ואם אתם עומדים לפני גירושין אתם כבר מתחילים להכיר בקשיים הרבים הכרוכים בהליך זה. חשוב לדעת - שלכל צעד ובחירה שתעשו יהיו השלכות לטווח הקצר והארוך, והם שיכתיבו את התנהלות המשפחה בשנים הבאות על מי מנוחות או כסיר רותח ומבעבע.

  על פי ניסיוני כעורך דין לענייני משפחה וגירושין ניתן בהחלט לתעל את ההליך לאפיקים חיוביים באמצעות הליך גישור, המלווה אתכם לאורך הגירושין ומוצע כחלק משירותיי המקצועיים.

  הקושי שבהליכי גירושין

  בימינו נראה כי גירושין הפכו לנורמה חברתית, אך עדיין מדובר בהליך בעייתי וטעון שמותיר לא פעם צלקות בכל המעורבים, ובעיקר אם יש במשפחה ילדים. ההליכים מורכבים מדיונים משפטיים אינסופיים ומתישים, מעימותים ומאבקי כוחות, וממצבים שלא הייתם מדמיינים שתוכלו להגיע אליהם. המאבקים יגזלו מכם הרבה מאוד זמן וישאירו אתכם מרוקנים נפשית, ובנוסף, יעלו לכם הרבה מאוד כסף.

  לכן, אני מציע דרך אחרת לניהול הגירושין באמצעות הליך גישור בגירושין. הליך מקצועי, שיאפשר לכם לעבור את ההליכים בשלום, ובעיקר באופן רגוע ושפוי.

  איך עוברים גירושין בשלום

  מהלך גישור המכבד את המעורבים בו ומבוצע באופן שקול עם הקשבה ושיתוף פעולה – יגרום לכולם להרגיש מרוצים. נכון שפרידה מלווה בהרבה כעס ותסכול, אך אם תניחו לרגשות אלו לנתב את הליך הגירושין ההשלכות עוד ימשיכו ללוות אתכם הרבה שנים קדימה.

  אני מציע לכם דרך אחרת של גישור, בעזרתו תוכלו לשים בצעד את המטענים ולפעול מתוך מקום הרואה קדימה את טובתכם וטובת ילדיכם.

  מענה מקיף לכל צורך

  לאור ניסיוני רב השנים בדיני משפחה וגירושין אני מסוגל לספק הליך מעמיק, הסוקר כל תרחיש אפשרי ומציע פתרונות מלאים ומקיפים לכל מצב קיים ועתידי הקשור בהליך הגירושין. בעבודה משותפת, צעד אחר צעד, נמצא את הדרך לפתור כל סוגיה, בעיה או מחלוקת הקשורה להסכם הגירושין. במהלך הליך הגישור נפתח, נפתור ונגיע להסכמה בכל הקשור לחלוקת רכוש, משמורת, דמי מזונות והסדרי ראיה, תוך התוויית פתרונות המיטיבים עימכם ומקובלים גם על הצד השני.

  הליך גישור מקצועי ואישי

  בזכות הידע המקצועי שצברתי באפשרותי להעניק ללקוחותיי מענה מדויק לצרכיהם המיוחדים. זאת, מתוך הבנה שכל מקרה עומד בפני עצמו עם המצבים, התחושות והמורכבויות הייחודים לו. ברור לי לחלוטין שכל זוג המגיע אליי להליך גישור מהווה עולם ומלואו, ושיש להכיר את סיפורו ולהבין את צרכיו. לפי גישתי, רק על ידי הכרת בני הזוג וקבלת תמונה מקיפה על מצבם בעבר וכיום ורצונותיהם לעתיד, ניתן להגיע להסכמות משותפות, מדויקות ונכונות.

  הרגישות של הליך גישור

  בשביל להיות מגשר טוב לא מספיק להכיר היטב את ההיבטים וההשלכות המשפטיות של כל צעד. כלומר, הליך גישור אינו הליך משפטי יבש אלא סיטואציה אנושית המלווה בקשת רחבה של רגשות, תחושות ומטענים שיש להתייחס אליהם. לכן, על פי ניסיוני יש גם צורך בהרבה רגישות ואמפתיה למעורבים בהליך ויכולת להבין ולהכיל את רגשותיהם ומצוקתם. ההבנה תורמת ליצירת מצע של דיאלוג, הקשבה ושיתוף פעולה, ובדרך זו באפשרותי לסייע לכם לקבל בחזרה שליטה ואחריות על החיים שלכם, ולהתנהל באופן מכבד. ראוי לשוב ולהדגיש כי התנהלות מכובדת תתרום לעיצוב מערכת יחסים בריאה עם בן או בת הזוג לשעבר ועם ילדכם גם בשנים הבאות.

  למידע ופרטים נוספים, פנו אלי

  אם גם אתם רוצים לעבור את הליך הגירושין באופן שפוי תוך מזעור נזקים עכשוויים ועתידיים, הינכם מוזמנים לפנות אליי עוד היום וליהנות משירותיו של מגשר ועורך דין לענייני משפחה וגירושין. ביחד נאתר פתרונות הוגנים ונגיע באופן שקול, מכבד ואחראי להסכם גירושין שמוסכם על שני הצדדים.

  מעוניין להתייעץ? התקשר היום לעו"ד דרור גלמן טלפון 03-5222129
  ופנייתך תענה באופן מיידי. * הפנייה והכתוב ממוענים לנשים וגברים כאחד.

  :
  :
  :
  :
  ...Loading...
  מאמרים בנושא
  גישור בגירושין

  גישור משפחה

  בתי המשפט בישראל מעודדים את הצדדים המגיעים לצורך הכרעה בסכסוך, לפנות לגישור. על היתרונות ועוד, לפניכם.
  גישור משפחה
  גישור בגירושין

  גירושין בהסכמה

  גירושין אינם חייבים להיות עניין כואב ומתסכל. גירושין בהסכמה הם האופציה הנכונה עבור רבים. כנסו לקרוא על כך.
  גירושין בהסכמה
  גישור בגירושין

  הסכם גירושין

  גירושין הנם נושא עדין ומורכב. הסכם גירושין הוא הדרך הנעימה והמועדפת לטפל בנושא זה. על מה שחשוב לדעת, לפניכם.
  הסכם גירושין
  שתף דף זה:

  תוכן האתר ניתן לציבור הרחב לתועלת קבלת אינפורמציה כללית בלבד, הוא אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי יחידני, הניתן על ידי עורך דין מנוסה. 
  התקשרו עכשיו למשרד עו"ד דרור גלמן, ללא מחויבות: 03-5222129 ופנייתכם תענה באופן מיידי