גירושין בעקבות בגידה

תוכן עניינים:
  גבר חובק אישה אחת בשעה שמחזיק, מאחורי הגב, אישה שניה
  כתבו עלינו

  "עורך דין דרור גלמן מסייע לבנו התאילנדי של ישראלי שנפטר, לקבל אזרחות"
  הקישור לכתבה המלאה

  הטיפול היה, לא רק, מהיר טוב וענייני כי אם מלא רצון לעזור, חם ואנושי...
  עובדיה דודסון
  קרא עוד

  להודות לך מקרב לב על הטיפול האכפתי, היעיל, המסור ובמיוחד- המקצועי והאמין, לו זכינו ממך...
  יעקב ושרית שמיר
  קרא עוד

  תודתי והערכתי לך, לאחר השלמת שתי עסקאות נדל"ו (מכירה וקניית דירה)...
  אילן וינר
  קרא עוד

  רציתי להודות לך על הליווי המשפטי המסור והמקצועי שהענקת לי במכירה ורכישת הדירות שלי 
  אהרון בוזקר, מהנדס
  קרא עוד

  תודה על הטיפול המסור בחוזה רכישת דירה. היית לנו לעזר רב, נשמח להיעזר בך שוב
  משפחת מיכאל
  קרא עוד

  עו"ד דרור גלמן טיפל עבורי בתיק מורכב. הראה מקצועיות, יכולת ״לקרא את המפה״ ולנתב את התיק לכיוונים שפעלו לטובתי. ככל שלמדתי להכיר אותו יותר, גיליתי, שמעבר...
  טל אייל
  קרא עוד

  הליך של גירושין הוא הליך שאיננו פשוט, ולכל הצדדים המעורבים בו, אך כשהסיבה לכך היא בגידה, על אחת כמה וכמה. במקרים רבים, בשל גילוי הבגידה, מבקש בן הזוג הנבגד גירושין מבן הזוג הבוגד, ובמקרים מסוימים מחליטים שני בני הזוג לנסות ולשקם את התא המשפחתי ובעיקר את מערכת היחסים ביניהם, ומבלי לבחור בהליך של גירושין.

  כיצד להתמודד עם מקרי בגידה במסגרת הנישואין

  במידה ובוחרים בכל זאת בהליך של גירושין, חשוב להיעזר בעו"ד המתמחה בתחום דיני משפחה. מומלץ לפני כן, כמובן, לבחון לעומק פתרונות אחרים כמו ניסיון לשקם את האמון שהופר ולבנות את מערכת הנישואין מחדש, אולם אם כל זה לא הצליח והוחלט לפנות להליך של גירושין חשוב לבצע זאת נכון. כדאי לזכור שכל אחד מבתי המשפט מתייחס באופן שונה אל הבגידה, כסיבה המרכזית לגירושין. בעוד שבית המשפט לענייני משפחה כמעט ואיננו מייחס חשיבות לכך, בית המשפט הרבני רואה את הבגידה בעין לא יפה.

  ליעוץ, התקשרו כעת לטלפון 03-5222129 ופנייתכם תענה באדיבות, מקצועיות ודיסקרטיות מלאה. 

  השלכותיה של הבגידה על הזכויות הקיימות

  מקרים של בגידה אינם משפיעים על זכויותיו של הבוגד בכל הקשור לרכוש שצברו בני הזוג עד לאותו מקרה. על פי חוק יחסי ממון, אין שום משמעות לסיבה לפירוק הנישואין ולכן גם לא קיימת התייחסות לזכויותיו של הצד הבוגד. אולם, במידה ונוצרו חובות בעקבות הבגידה, קובע בדרך כלל בית המשפט לענייני משפחה, כי חובות אלה יחולו על הצד הבוגד. לעומת זאת, בבואו של בית הדין הרבני לבחון מקרי גירושין בעקבות בגידה, וכשהבוגדת היא האישה, יכול בית הדין הרבני לפסוק כי היא איננה זכאית לרכוש שצברו בני הזוג לאורך השנים, בעוד שזכויותיו של הבעל הנבגד לא נפגעות.

  גם בכל הקשור לקביעת ההורה המשמורן אין לכך משמעות, אלא אם כן יש בכך השפעה על טובתו של הילד. טובת הילד, הינה העיקרון המרכזי המנחה במסגרת קביעת המשמרות, והיא איננה תלויה בסיבה לגירושין. למרות התייחסותו של בית הדין הרבני לבגידה כאל מעשה חמור, בית המשפט מבסס את קביעתו בהתאם להמלצות פקיד סעד והתייחסות אל פרמטרים שונים הקשורים בטובתו של הילד בלבד. באשר למזונות, במידה והאישה איננה עובדת היא תהיה זכאית לקבלם, אלא אם כן היא זו האחראית לבגידה. באשר למזונות עבור הילדים, הם אינם נפגעים במקרים של בגידה.

  משרד עו"ד דרור גלמן

  ניתן לראות כי מקרי גירושים בעקבות בגידה עשויים להיות מורכבים מאד, למרות נטייתו של בית המשפט לענייני משפחה שלא להתייחס לבגידה במסגרת קבלת ההחלטות השונות. מומלץ לפנות אל משרד עורכי דין, המתמחה בתחום על מנת לעבור את התהליך בשלום ובעיקר כדי להבטיח את הזכויות השונות הרלוונטיות. משרדו של עו"ד דרור גלמן, המתמחה בדיני משפחה, יעזור לכם להתמודד עם כך וייצג אתכם באופן המקצועי ביותר.

  מעוניין להתייעץ? התקשר היום לעו"ד דרור גלמן טלפון 03-5222129
  ופנייתך תענה באופן מיידי. * הפנייה והכתוב ממוענים לנשים וגברים כאחד.

  :
  :
  :
  :
  ...Loading...
  מאמרים בנושא
  גירושין בעקבות בגידה

  גישור משפחה

  בתי המשפט בישראל מעודדים את הצדדים המגיעים לצורך הכרעה בסכסוך, לפנות לגישור. על היתרונות ועוד, לפניכם.
  גישור משפחה
  גירושין בעקבות בגידה

  פתיחת תיק גירושין

  מהם התהליכים ההכרחיים בעת פתיחת תיק גירושין? כיצד לבחור בעו"ד אשר יבצע אותם?
  פתיחת תיק גירושין
  שתף דף זה:

  תוכן האתר ניתן לציבור הרחב לתועלת קבלת אינפורמציה כללית בלבד, הוא אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי יחידני, הניתן על ידי עורך דין מנוסה. 
  התקשרו עכשיו למשרד עו"ד דרור גלמן, ללא מחויבות: 03-5222129 ופנייתכם תענה באופן מיידי