ביטול או הפחתת מזונות

תוכן עניינים:
  כסף מזונות - אילוסטרציה
  כתבו עלינו

  "עורך דין דרור גלמן מסייע לבנו התאילנדי של ישראלי שנפטר, לקבל אזרחות"
  הקישור לכתבה המלאה

  הטיפול היה, לא רק, מהיר טוב וענייני כי אם מלא רצון לעזור, חם ואנושי...
  עובדיה דודסון
  קרא עוד

  להודות לך מקרב לב על הטיפול האכפתי, היעיל, המסור ובמיוחד- המקצועי והאמין, לו זכינו ממך...
  יעקב ושרית שמיר
  קרא עוד

  תודתי והערכתי לך, לאחר השלמת שתי עסקאות נדל"ו (מכירה וקניית דירה)...
  אילן וינר
  קרא עוד

  רציתי להודות לך על הליווי המשפטי המסור והמקצועי שהענקת לי במכירה ורכישת הדירות שלי 
  אהרון בוזקר, מהנדס
  קרא עוד

  תודה על הטיפול המסור בחוזה רכישת דירה. היית לנו לעזר רב, נשמח להיעזר בך שוב
  משפחת מיכאל
  קרא עוד

  עו"ד דרור גלמן טיפל עבורי בתיק מורכב. הראה מקצועיות, יכולת ״לקרא את המפה״ ולנתב את התיק לכיוונים שפעלו לטובתי. ככל שלמדתי להכיר אותו יותר, גיליתי, שמעבר...
  טל אייל
  קרא עוד

  אם גם אתם מתקשים לעמוד בנטל המזונות וחשים חסרי אונים מול הפסיקות, כדאי שתדעו שבמצבים מסוימים החוק בישראל מתחשב בבקשות להפחתת או ביטול דמי מזונות. יחד עם זאת, הצלחת המהלך טמונה בסיוע של עורך דין מנוסה בסוג זה של בקשות, אשר יוכל לבחון את כל היבטי המקרה ולכוון אתכם לפתרון הטוב ביותר עבורכם.

  מה להגיש - בקשה להפחתה או לביטול ?

  ללקוחות הרבים שפונים אליי אני מסביר, שהמקרים היחידים בהם בית משפט ישקול ביטול דמי מזונות הינם של בן מרדן. מעבר לכך, כל עילה אחרת תאפשר לכם להפחית את דמי המזונות אך לא לבטלם. הסיבות להפחתה עשויות להיות על רקע שינוי מהותי בנסיבות חייו של האב, ולעיתים אף של האם, אותן לא ניתן היה לצפות מראש בעת קביעת דמי המזונות.

  ליעוץ, התקשרו כעת לטלפון 03-5222129 ופנייתכם תענה באדיבות, מקצועיות ודיסקרטיות מלאה.

  משרדנו מכבד ומעניק שירות בהתאם לעדכון התעריף המינימאלי מטעם לשכת עורכי הדין.
  עדכון זה מופיע באתר תחת "יעוץ משפטי" ותוכלו למצוא אותו גם באינטרנט בחיפוש מהיר. 

  ביטול מזונות במקרים של בן מרדן

  לאחר שקראתם את הדברים שלעיֶל אתם בוודאי תוהים מהו בדיוק בן מרדן. הכוונה בבן מרדן, שמכונה גם סרבן קשר, היא להתנהגות מרדנית חמורה וקיצונית של ילד או ילדה כלפי האב. התנהגות זו עשויה להתבטא בחוסר הסכמה מוחלט להיפגש עם האב, ביחס מזלזל וחוסר כבוד, או באלימות מילולית כלפיו. אם נראה לכם כעת שילדכם עונה להגדרה, חשוב שתבינו שמקרה של בן מרדן בפני עצמו אינו מספיק על מנת לבטל דמי מזונות. על עורך הדין שמייצג אתכם מוטל להוכיח שמקור ההתנהגות בילד בלבד, ולא עקב הזנחה או התנהגות בלתי הולמת של האב, או בגין הסתות של האם. בנוסף לכך, עליו להוכיח שנעשה כל שניתן כדי לשנות את גישתו של הילד, והניסיונות לא עלו יפה שלא באשמת האב. נשמע מורכב? ובכן, אם לא די בכך יש להוכיח כי על אף ביטול המזונות הילד לא יסבול ממחסור בצרכיו הבסיסיים. עליכם להתכונן לכך שההליכים הללו נסמכים על חוות דעת חיצונית של פקיד סעד, ובמידה שישתפרו היחסים עם הילד יוחזרו דמי המזונות על כנם.

  סיבות להפחת דמי מזונות

  גם הפחתה בדמי המזונות עשויה להיות חבל הצלה כלכלי, ואין להקל בה ראש. במרבית המקרים תיקבע הפחתה בגין הרעה במצבו הכלכלי של האב ואי יכולתו לעמוד בדמי המזונות, וזאת עקב שינוי מהותי בחיים שאינו בר חלוף בתקופה הקרובה. לדוגמא, פיטורים ממקום העבודה נחשבים לרוב כאירוע זמני בלבד, שאינו מצדיק הפחתת דמי מזונות. נסיבות הרעה שכן מתקבלות על ידי בית משפט קשורות בגורמים המתחשבים בתמונה המשפחתית הכוללת, כלומר של כל המעורבים בעניין. מדובר למשל בהולדת ילדים נוספים מבני זוג אחרים, פשיטת רגל, חובות עקב נכות או מחלה קשה ואובדן כושר השתכרות. כמו כן, בוודאי יעניין אתכם לדעת שבמקרים מסוימים גם שינוי מהותי לטובה ברמת החיים של האם וגובה הכנסותיה, יוביל להפחתה בדמי המזונות.

  לא פשוט להפחית או לבטל דמי מוזנות

  נכון שהפחתה ובוודאי ביטול של דמי המזונות יעניקו לכם אוויר לנשימה, אבל חשוב לי להכין אתכם מראש שמדובר במשימה מורכבת. זאת מהסיבה הבסיסית שטובת הילד עומדת לדעת בית המשפט לפני טובתו של האב. מעבר לכך, עצם הוכחת התנאים של בן מרדן או של שינוי מהותי בחיים איננה פשוטה. לכן, אני ממליץ לכם לפנות אלי עוד היום, כי במקרים אלו אין תחליף לעורך דין בעל ניסיון עשיר בדיני משפחה וגירושין המסוגל לבחון את כלל ההיבטים, לתפור עבורכם את הפתרון הנכון ביותר, וכמובן לייצג אתכם באסרטיביות לכל אורך ההליכים.

  מעוניין להתייעץ? התקשר היום לעו"ד דרור גלמן טלפון 03-5222129
  ופנייתך תענה באופן מיידי. * הפנייה והכתוב ממוענים לנשים וגברים כאחד.

  :
  :
  :
  :
  ...Loading...
  מאמרים בנושא
  ביטול או הפחתת מזונות

  תביעה למשמורת ילדים

  כיצד יפסוק בית הדין במקרים השונים של תביעה למשמורת ילדים? למדו על המקרים הכלליים ופנו לייעוץ במקרה הספציפי.
  תביעה למשמורת ילדים
  ביטול או הפחתת מזונות

  שמירה על טובת הילד

  בבואו לבחון תיק גירושין, מתייחס, השופט, גם לעניין טובתו של הילד. קראו על כך ופנו לייעוץ משפטי בנושא טובת הילד.
  שמירה על טובת הילד
  ביטול או הפחתת מזונות

  הסדרי ראייה בגירושין

  עומדים לפני הליך גירושין ומעוניינים להגיע להסדר הראייה הנכון ביותר לכם? נגרם לכם עוול גדול בנושא הסדרי הראייה? כנסו לכאן.
  הסדרי ראייה בגירושין
  שתף דף זה:

  תוכן האתר ניתן לציבור הרחב לתועלת קבלת אינפורמציה כללית בלבד, הוא אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי יחידני, הניתן על ידי עורך דין מנוסה. 
  התקשרו עכשיו למשרד עו"ד דרור גלמן, ללא מחויבות: 03-5222129 ופנייתכם תענה באופן מיידי